Blog > Komentarze do wpisu
Idibus Martiis
Dziś Idy Marcowe. Z tej okazji zapraszam wszystkich Czytelników na prelekcję o żywej łacinie w piątek 25 marca o 17 w sali Literackiej 3 na Pyrkonie.

Zaś z okazji wejścia pięć dni temu w życie nowej, lepszej ustawy o broni i amunicji zapraszam na prelekcję o broni palnej w sobotę 26 marca o 12 w sali Naukowej 2.

Swoją drogą ta ustawa może mieć ważki wpływ na statystyki ekonomiczne. Cukier zdrożał, ale za to broń czarnoprochowa staniała - rząd będzie mógł ogłosić, że inflacji nie ma!


PS: zmiana godziny i sali sobotniej prelekcji

wtorek, 15 marca 2011, iulius

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: K.Z.K.G., *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/03/16 22:05:44
Takie eventy na Pyrkonie?
A myślałem, Panie, że tam głównie erpegi, plastikowe orki i autorzy fantastyki zmęczeni dawaniem fotografów...a tu łacina żywa i broń, no no. Sam myślałem czy kilku nazw łacińskich nie włączyć do powieści, bo Nowa Fantastyka rozpisała konkurs na taką, ale żem nie zdążył to nie było problemu.
Może kiedyś się wybiorę, choć nie w tym obleżonym zadaniami semestrze. No i wypadałoby odświeżyć romans fantastyką, którą zdradziłem na rzecz Klio i jej tomiszczy.
Kiedyś byłem na targach gier Poznań Game Arena - zapamiętałem głównie hostessy, a nie gry komputerowe. Z pozostałymi graczami było chyba tak samo...
-
2011/03/17 12:39:52
Dałeś się widać zwieść profesjonalnej relacji medialnej:

derepublica.blox.pl/2011/02/Caveatur-a-nimia-monetae-multitudine-pars-secunda.html

Hostess na Pyrkonie nie ma. Ale i tak jest wesoło.
[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]Blogi Polityczne